אודות

משרד עורך דין יניב קהת מתמחה בדיני הקניין הרוחני, משפט מסחרי, וייצוג בבתי משפט. במסגרת עיסוקים אלה, מלווה המשרד את היוצר, היזם או בעל הזכות משלב הגיית הרעיון, דרך ייעוץ משפטי ראשוני, הקמת חברה או כל תאגיד אחר, הסכם שותפים או כל הסכם מסחרי אחר, רישומי הזכויות השונות, קישורים מסחריים עם משקיעים פוטנציאליים, אכיפת הזכויות, לרבות ניהול תביעות בבתי משפט.

במסגרת תחומי פעילותו, ומעבר לעיסוקים הסטנדרטיים, עוסק המשרד בדיני הפטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, סודות מסחריים, מדגמים, מוניטין, עוולות מסחריות – הכוללות זיופים והעתקות שונות, דיני אינטרנט ומחשבים, זכויות משדרים ומבצעים, זכויות מטפחים, כינויי מקור ועוד…

ניהול זכויות קניין רוחני והגנה משפטית עליהן, נעים באופן קבוע על התפר הדק שבין דיני הקניין הרוחני השונים לבין דינים שונים מתחום המשפט המסחרי והאזרחי.

הבנה מעמיקה של דרישות היוצר והיזם, תוך שילוב עם המגמות השונות של העולם המשפטי, העסקי והמשקיעים הפוטנציאליים, יעזרו ליוצרים וליזמים השונים להתגבר על המכשולים הרבים הצפויים לעמוד בדרכם.

משרד עו"ד קהת מלווה יזמים מתחילת דרכם (רישום זכויות והסכמים מסחריים) דרך התפתחותם ועד לבשלות מקצועית מסחרית.

לקבלת פרטים נוספים או התייעצות בעניינים הנוגעים ליזמים או עסקים קיימים, תוכלו ליצור קשר עם המשרד באמצעות הטלפון או המייל.

 

כל האמור באתר זה הינו בגדר אינפורמציה כללית ואינו מהווה ייעוץ משפטי.

כל הזכויות המופיעות או נובעות מאתר זה שייכות לעו"ד יניב קהת בלבד. אין לעשות בזכויות אלה כל שימוש מבלי לקבל אישור מראש ובכתב.

 

שינוי גודל פונט
ניגודיות