ליווי יזמים

ליווי יזמיםלא כל רעיון טוב, הינו רעיון עסקי טוב. במדינה בה לכל אחד יש רעיון למוצר חדש או עסק משגשג, חשוב לדעת באמת, האם יש פוטנציאל מסחרי עסקי לרעיון, האם כדאי או אפשר להגן עליו מבחינה משפטית ומהו הסיכוי לגייס הון עבורו.

על מנת לצלוח את כל השלבים הללו, עדיף להיעזר בבעל מקצוע שיש באפשרותו להסביר את הסיכויים, עלויות ולעיתים אף סיכונים שעומדים בפני היזם או היוצר.

ישנם רעיונות שניתן להקנות להם הגנה של סימן מסחר או מדגם, והדבר יספק בשלב הראשון. ישנם מיזמים שלא רצוי לעשות צעד אחד לפני שהוגשה בקשת פטנט מתאימה – בהתאם למורכבות של עולם הפטנטים.

שיקול נכון של המהלכים המשפטיים והמסחריים בהם ינקוט היזם, עשוי להכריע האם יהיה באפשרותו להגן על הרעיון העומד בבסיס המיזם ובכך למקסם את הרווח שהיזם חפץ לקבל.

בנוסף, לייעוץ ולליווי המשפטי אותו מעניק המשרד ליזמים, בשלבים שונים, הרי שהמשרד, אשר עומד בקשר עם משקיעים רבים, מעניק שירות של איתור השקעות מתאימות ליזם – השקעות עם ערך מוסף ככל הניתן.

בנסיבות אלה, מחזיק המשרד במיזמים מתחומים רבים ומגוונים, לרבות תחום הרפואה, מזון, קוסמטיקה, תקשורת, סלולר, היי- טק, ננו טכנולוגיה, התחום הביטחוני, הספורט, תשתיות ועוד.

המשרד ישמח ללוות יזמים נמרצים ובעלי חזון אשר מבקשים לצלוח את הדרך המורכבת והמרתקת הצפויה להם.
המשרד ישמח לנצל את קשריו הטובים על מנת לעזור בגיוסי הון עבור מיזמים צעירים ואף עבור מיזמים שנמצאים בשלבים מתקדמים ומחפשים גיוס שני או שלישי.
צור קשר עכשיו, ללא התחייבות, לבדיקת ייעוץ, ליויי וגיוס הון הדרוש להקמת מיזם חדש או קיים.

 

כל האמור באתר זה הינו בגדר אינפורמציה כללית ואינו מהווה ייעוץ משפטי.

כל הזכויות המופיעות או נובעות מאתר זה שייכות לעו"ד יניב קהת בלבד. אין לעשות בזכויות אלה כל שימוש מבלי לקבל אישור מראש ובכתב.

שינוי גודל פונט
ניגודיות